برای اینکه خرید بهتر و امن و راحتی داشته باشید مدیر فروشگاه موتو عدل امامی پیشنهاد میکند قوانین سایت موتو عدل امامی را مطالعه کنید.باتشکر از انتخاب ما

قوانین و مقررات خرید موتور از فروشگاه موتو عدل امامی

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت موتو عدل امامی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه‌های آنلاین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ثبت نام در وب سایت موتو عدل امامی به راحتی از طریق فرم سایت، با وارد کردن شماره موبایل یا ایمیل صورت می گیرد.

اگر کاربر اقدام به ثبت نام از طریق موبایل کند یک پیامک تاییدیه دریافت کرده و اگر از طریق ایمیل خود اقدام به ثبت نام کند ایمیل تاییدیه دریافت خواهد کرد.

در هنگام ثبت نام فقط چند مورد از اطلاعات فوق شامل نام کاربری و رمز عبور کاربر، شماره تلفن یا آدرس ایمیل و نام و نام خانودگی وی ثبت خواهد شد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه موتو عدل امامی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش این قوانین میباشد.